Neviens negrib dzīvot vai atrasties telpā bez logiem. Logu funkcija nav tikai tiešas dienasgaismas ielaišana telpā, bet nodrošina ventilāciju. Vēsturiski logu aiļu un rāmju forma un veids ir tiešs laikmeta vēstnesis un tā tas ir saglabājies arī mūsdienās. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas sniedz dažādus risinājumus ar kuriem logus ir viegli izgatavot ne tikai piemērotus telpas parametriem, bet arī klienta vēlmēm, tādā veidā nodrošinot optimālu pasūtījumu visām iesaistītajām pusēm. Uzzini vairāk te!

KĀDA VEIDA LOGU RĀMJUS MEKLĒT SAVAM ĪPAŠUMAM?
Viens no dominējošajiem materiāliem logu izgtavošanā ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā jau daudzus gadu desmitus, ir plastmasa, jeb PVC logi. Plastmasas logi ir top izvēle visā pasaulē un tos tiešām varam atrast jebkurā apdzīvotā vietā jebkurā valstī. Pēdējos gados kļūst populāra arī alumīnija logu uzstādīšana. Alumīnija logi ir labs risinājums reizēs, kad nepieciešams uzstādīt ugunsdrošus logus. Tie nav nedz smagnēji, nedz kādā citā veidā bojā ēkas fasādes vizuālo un tehnisko stāvokli. Logu precīzai montāžai ir ārkārtīgi liela nozīme, ne tikai alumīnija, bet arī PVC un koka logu uzstādīšanas reizēs. Nepareizi uzstādīti logi rada problēmas ar ventilāciju, kas savukārt noved pie daudz lielākām problēmām, kas ir saistītas pat ar veselību.

PRASMĪGI APDARES MEISTARI DARBU PAVEIKŠANAI.
Svarīga ir arī iekšējās un ārējās apdares kvalitāte. Iekšējā un ārējā apdare sevī ietver kosmētisko darbu veikšanu pēc logu montāžas un arī palodzes uzstādīšanu gan iekšpusē, gan ārpusē. Lielu lomu šajā procesā ieņem iekšējo un ārējo sienu stāvoklis, kas nosaka piemērotu materiālu izvēli darbu veikšanai. Kad logu montāža ir pabeigta, tad var sākt domāt par jauniem vārtiem, durvīm vai pat garāžu vārtu uzstādīšanu. Lai veidotu kopēju ēkas fasādes un citu elementu saskaņotību, vārtus, garāžas vārtus, durvis, palodzes un daudzus citus elementus pasūtīt vienotā stilistikā.