Logi vienmēr būs viens no svarīgākajiem komponentiem jebkuru celtniecības darbu veikšanā. Teju jebkura nama fasādē varam redzēt PVC logus. PVC logi nav vienīgā iespēja – ērti uzstādāmi arī alumīnija un koka logi. PVC logi ir populārs risinājums arī gadījumos, kad nepieciešama jumta logu izbūve. Jau vismaz 20 gadus cilvēki lemj par labu PVC logu iebūve savā mājoklī.

Labi logi nav vienīgā energoefektivitātes celšanas opcija mājoklī, jo lielu lomu spēlēs arī labas metāla ārdurvis. Par koka ārdurvīm vēl labāks risinājums ir metāla durvis. Metāla durvis ir ne tikai izturīgas, bet arī labi izolē dažādus trokšņus.

Vairāk skatīt šeit – pakešu logi!

STARP KĀDIEM LOGIEM IZVĒLĒTIES?
PVC logi nav vienīgie risinājumi, ko montāžas uzņēmumi spēj piedāvāt saviem klientiem. Pastāv iespēja iebūvēt arī koka vai alumīnija logus. Ja vēlaties ugunsdrošus logus, tad alumīnija logi būs pareizā izvēle. Tas ir lielisks risinājums ne tikai dzīvokļiem un mājām, bet arī industriāliem un komercobjektiem. Lielā toņu dažādība ļauj tos pieskaņot fasādes krāsām. Klienti arī labprāt izvēlas koka logus. Ja iedomājamies par veco laiku koka logiem, tad mūsdienās pieejamie no tiem ļoti atšķiras un dažkārt pat nav atšķirami no PVC logiem. Mūsdienās koka logi vairs nesastāv no plānas loga rūts vēl plānākā koka rāmī, jo visas mehāniskās sistēmas un hermētika ir identiska plastmasas logiem.

DAŽĀDA VEIDA APDARES DARBI PĒC LOGU IELIKŠANAS.
Pēc logu iebūvēšanas, pienācis laiks palodzēm. To, vai pēc logu montāžas būs nepieciešams veikt apdares darbus, klients izvēlas jau pasūtījuma veikšanas brīdī, lai varētu izveidot kopējo darbu tāmi un izmaksas. Visbiežāk apdares darbus ne tikai veic, bet arī uztic veikt logu montāžas uzņēmumam pēc darbu beigām, jo kura gan ir vēlme meklēt vēl citus pakalpojuma sniedzējus?