Nekāds remontdarbu un celtniecības projekts nevarēs iztikt bez vajadzīgo materiālu iegādes apdarei vai būvniecībai. Un šeit rodas apjukums: “Kur var to tad visu iegādāties?”. Ir saprotams, ka ikkatrs klients grib nopirkt augstas kvalitātes materiālus un drošu santehniku, un vēl tanī pašā brīdī ietaupīt naudu. Tiem, kam tieši šajā sfērā vispār nav iemaņu, tādu izvēli veikt varētu būt diezgan grūti. Šodien visu nepieciešamo var nopirkt dažādos veidos – profesionālā veikalā, piemēram, tas varētu būt pat apdares materiālu un interjera veikals, online lapās, atrodot produkciju reklāmas brošūrās vai arī avīžu sludinājumos un lielākos būvniecības produkcijas veikalos. Kādi tieši būtu pamata apdares materiāli, ko tad jāsameklē vai kādā veidā plānot savu remontu, uzzināt var tālāk tekstā. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

Kā labāk izvēlēties labākos materiālus remontam?

Remontdarbi – grīdas seguma un sienu izvēlēšanās, būs piemeklēta santehnika un arī meklētas mēbeles. Kādā veidā pareizi izvēlēties sienu apdari? Vislabāk ir pieskaņot grīdai, lai mēģināt radīt vienotu tēlu. Kā piemēram, ja labāk tīk parkets pelēkā krāsā, tad uz sienām iederēsies tapetes baltā krāsā vai krāsotas sienas, piemēram, ar akcenta sienām pelēkā krāsā. Viennozīmīgi tas, kas tad būs piemērotāks sienu apdarei – papīra tapetes, gatavas krāsotas sienas vai dažādas flīzes, būs atkarīgs tikai no Jūsu vēlmēm kā arī istabas. Kā piemēram, bērnistabā būs piemērotas foto tapetes, šajā gadījumā var būt izvietots attēls, kuru vēlāk var pamainīt. Savukārt, piem., vannas istabā labas būs flīzes. Grīdām ļoti labi iederēsies parkets vai arī lamināta grīdlīstes, pie tam šobrīd lamināts pilnībā var atdarināt dabīgo koksni, taču ir daudz lētāks nekā parkets. Var pat likt mīksto segumu, kas labi iederēsies guļamistabās. Šobrīd daudziem cilvēkiem jauninājums ir linolejs, jo tas ir pilnveidots – mūsdienās linolejs tomēr ir ļoti izturīgs, var slāpēt trokšņus, turklāt tas būs mīksts. Tādējādi nebūs bail, ka bērns sasitīsies vai kāds trauks saplīsīs. Un būtiska lieta jau ir santehnika – keramikas, akmens izlietnes, tualetes podi ar jau iebūvētu un brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, pie sienas piekaramie podi, kas tad jau ir ļoti komfortabli izmantošanā. Nevienu vairs neizbrīnīsi ar Soft close opciju, bet tajā pat brīdī podos šobrīd ir iebūvēts ūdens ekonomijas režīms, kas būtu diezgan būtiska opcija. Līdz ar to vēlams tuvāk iepazīties ar visiem modernās santehnikas tehnoloģiju jaunumiem.

Kurš palīdzēs tikt galā jau ar remontdarbu neskaidrībām?

Ja Jums ir priekštats par to kādi materiāli ir, taču nemaz nav saprotams, kādi būs piemērotākie tieši jūsu situācijā, šajā gadījumā vislabākais rīcības veids ir doties specializētā interjera veikalā, kur ir ne vienīgi materiālu piedāvājuma klāsts, bet arī profesionāli speciālisti, kuri palīdzēs piemeklēšanā un dos rekomendācijas. Protams, apdares materiālus iespējams pirkt internetā, bet šajā gadījumā Jūs nesaņemsiet tik ļoti izsmeļošu atbildi, kā tiekoties klātienē. Līdz ar to vienmēr apskatiet klientu atsauksmes par atrasto veikalu, taču preču izvēli labāk realizēt būtu klātienē. Labs interjera veikals atšķiras no citiem ar to, kad šeit strādā tādi speciālisti, kuri varēs sniegt rekomendācijas arī dizaina radīšanā vai vairāku materiālu kombinēšanā. Der vērst vērību pārstāvētajiem ražotājiem, jo arī pie zināmiem zīmoliem var atrast izmaksu ziņā pieejamus apdares materiālus, taču kvalitāte būs tas, par ko Jūs noteikti nežēlosiet. Svarīgākais ieteikums – jautājiet. Profesionāli darbinieki būs ieinteresēti kvalitatīvā apkalpošanā, ka arī vērtīgu ieteikumu sniegšanā.