Par riepu stāvokli savai automašīnai ir nepieciešams pārliecināties regulāri, lai uz ceļa braukšanas laikā nerastos lieki pārsteigumi. Latvijā un citur Eiropā riepu maiņa no ziemas uz vasaras riepām, notiek 1.martā, un uz ziemas riepām 1.decembrī, lai gan realitātē esam pārliecinājušies ne pirmo gadu, ka šis laiks var nobīdīties, par vismaz mēnesi. Uz vasaras riepām ieteicams pāriet tad, kad dažas dienas ir bijis siltāks par +7 grādiem, taču uz ziemas riepām, kad stabiņš ir noslīdējis zem šīs atzīmes.

RIEPU UN DISKU MONTĀŽA, SERVISS UN APKOPE

Jebkurš auto un cita transportlīdzekļa vadītājs zina to, ka riepas un diski ir kā cimds ar roku un viens bez otra nevar. Disku remonts tiek piedāvāts jebkurā riepu servisā šeit – https://mmkserviss.lv . Saistībā ar diskiem, tiek piedāvāta disku taisnošana, disku remonts pēc deformācijas un bojājumiem, disku slīpēšana, krāsas atjaunošanu jebkurā tonī, pēc klienta vēlmēm. Ir svarīgi novērst visus konstatētos riepu un disku bojājumus savlaicīgi, jo to esamība tiešā veidā ietekmē automašīnas vadāmības drošību. Riepu remonts ir servisa darbinieku ikdienas pienākumos. Tas tiek veikts ar kvalitatīvām iekārtām un materiāliem. Lai arī tas var būt izdevīgāks variants par jaunu riepu iegādi, cenu un to, vai labāk iegādāties jaunas riepas, vislabāk noskaidrot pie servisa darbiniekiem. Riepu remontu ir iespējams veikt pusstundas laikā, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka jākavē ikdienas gaitas un darba pienākumi.

RŪPĪGA ATTIEKSME PRET KATRU KLIENTU

Klientiem ļoti daudz nozīmē profesionāla pieeja un attieksme, tādēļ daudzi atgriežas un ir gatavi saņemt un novērtēt rūpīgi padarītu darbu. Servisa kvalitātes garantijai ir liela nozīme, jo tā simbolizē zinošus darbiniekus, kuri spēj sniegt augsta līmeņa pakalpojumus, kas atbilstoši visiem standartiem un nav jābaidās par to, ka slikta servisa dēļ esat palicis ar nebraucamu automašīnu ielas vidū. Augsta atbildības sajūta ir tas, kas apzīmē servisa darbinieku pieeju jebkuram klientam.