Neskaitāmu sociālo tiklu lapas, piemēram, facebook tomēr ir pilnas ar sevis nodarbinātājiem, firmām kā arī tiem, kuri darbojas savam priekam. Tā kā labāku vietu, kurā iespējams reklamēt savu preces vai arī pakalpojumus, grūti atrast, pie tam savā pamatā tur ir bezmaksas reģistrācija. Vēl, kad būs meklēta konditoreja, šobrīd cilvēki sākumā apskatās tieši sociālos tīklus. Protams, ka šeit būs sameklējama ne vien informācija par pašu firmu, bet, protams, arī, piemēram, cik ļoti gardi jau ir paši tortes pēc pasūtījuma un vēl kāda bija apkalpošanas kvalitāte. Līdz ar to daudzas konditorejas Rīgā izveido te savas biznesa lapas tur, tādā veidā sevi reklamējot un iepazīstinot ar savām precēm. Protams, ka vēl, mēģinot pievilināt sev klientus, nākas arī pilnveidot to piedāvājumu klāstu, tādā veidā banketi kā arī galda klāšana kļūst tieši par nepieciešamību.

Izbraukuma banketi, vietas atrašana, par ko tad vēl ir jādomā?

Pat, ja Jums ir sameklēta konditoreja, kur Jūs varat kā pasūtīt torti, gan uzkodas banketam, ir pāris nianses par kurām Jums ir jāpiedomā pašiem. Pirmā lieta, kur tad var būt pasākums – iekštelpās vai ārā. Tieši tas jau ir nozīmīgi, tā kā, gadījumā ja galda klāšana notiek arā, jau ir jābūt nojumei, ja gadījumā līs. Runājot par ēdienu, vairākas konditorejas Rīgā sniedz iespēju izdomāt, kāda banketu ēdienkarte būtu vislabākā Jūsu gadījumā. Bez šaubām, pat tāda tipa jautājums, kā piemēram, tortes uz pasūtījumu, būtu izlemts, kad Jūs vēršaties tieši pie ikvienas konditorejas Rīgā, Jelgavā vai citur. Pasūtot dzērienus, padomājiet par to, lai būtu daudz dzērienu bez alkohola – sulas, minerālūdens, dažāda veida limonāde. Galdu klāšana izbraukumā jau ir apjomīgs darbs, bet, ja atrastā konditoreja piedāvā tādu pakalpojumu, šajā gadījumā esiet droši, ka tiešām viss tiks īstenots kvalitatīvi.

Kurā vietā jau ir konditorejas izstrādājumi, kas varēs izbrīnīt jebkuru?

Nepieciešamas tortes uz pasūtījumu? Pirmais ar ko jāsāk, būs jāsameklē tāda konditoreja, kuras darbu bildes patīk visvairāk un tad ir jāķeras pie atsauksmēm. Jo atsauksmes jau ir tieši tas, kas rada mūsu priekšstatu konkrēti par izvēlēto konditoreju. Patlaban tortes uz pasūtījumu ir pieejamas jau pie daudziem uzņēmējiem, taču, mainoties kopējam tirgum, viņi ir pilnveidojušies. Dažādas konditorejas Rīgā šobrīd piedāvā uzkodas banketam vai pat tādu lietu, kā galda klāšana. Šajā variantā ieteicams izpētīt bildes no jau padarītajiem darbiem, tad Jūs varēsiet saprast vai šī konditoreja Jums derēs. Sazinieties telefoniski ar šo vietu, kādā veidā konditoreja komunicē ar klientiem jau ir labs rādītājs, kāda var būt tieši Jūsu sadarbība. Bez šaubām, galdu klāšana cenas ziņā var arī nebūt tik lēta, taču nav rekomendējams samaksāt visu uzreiz. 50% no summas ir pietiekoši, priekš tam, lai jebkādu pretrunību gadījumā būtu arī atkāpšanās ceļš.