Dažāda veida kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla visos laikos, vien agrāk tā bija ievērojami ekskluzīvāka privilēģija kā mūsdienās. Visas lietas, kas atrodamas veikalu plauktos, tajā skaitā arī vietējās, ir neskaitāmu loģistikas procesu rezultāts.

Viss, sākot no mantas radīšanas, līdz nokļūšanai pie patērētāja, ir loģistikas procesu kopums. Loģistikas servisu uzņēmumos veic gan atsevišķi nolīgtas loģistikas kompānijas, gan atsevišķas loģistikas nodaļas, kas parasti atrodamas lielos uzņēmumos. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai neliela daļa no visa loģistikas servisa piedāvājuma. Kravu iespējams piegādāt arī izmantojot gaisa un jūras ceļus(jūras kravas).

 

Katrs klients un tā vajadzības tiek vērtētas atsevišķi, lai ir iespējams nodrošināt piemērotāko un drošāko pārvadājumu formu, balstoties gan uz galamērķi, gan kravas specifiku. Loģistikas pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru servisu. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida raizes. Krava var tikt transportēta ar avio, auto, dzleceļu, arī ar velosipēdu, ja ir tāda nepieciešamība – viss process, neatkarīgi no pārvadāšanas paņēmiena, tiek uzraudzīts no A-Z, līdz ar to nodrošina apmierinātus klientus un sadarbību nākotnē.

AR KO ATŠĶIRAS LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI?

Skaidrs, ka kravu transportēšanas veidi ir atšķirīgi. Ņemot vērā to, ka kravas, ko nepieciešams pārvadāt, ašķiras, ir iespējams noskaidrot piemērotāko pārvadāšanas veidu, tādējādi rodot visoptimālāko risinājumu klienta vajadzībām. Vispopulārākais kravu pārvadāšanas veids, noteikti ir auto kravas. Šāds kravu pārvadāšanas veids ir viegli organizējams ne vien pārvadāšanai pa Eiropas ceļiem, bet arī citur pasaulē. Savukārt, ja īpaši sensitīvu kravu ir vajadzīgs aizgādāt galamērķī pēc iespējas ātrāk, tad labākais risinājums būs avio pārvadājumi. Protams, nedrīkst aizmirst dzelzceļa pārvadājumus, kas ir salīdzinoši lēts un kvalitatīvs risinājums kravas pārvadāšanai, ne tikai vagonos, bet arī cisternās un uz platformām. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravas pārvadāšanas variantu – jūras ceļus. Pakalpojums tiek nodrošināts ne vien kravu pārvadāšanai uz lielākajām eiropas, bet arī uz pasaules ostām Malaizijā, Singapūrā un pat ASV.