Lai būtu formēts kredīts, klientiem nemaz nav jāpamet savas mājas un tad jādodas uz banku vai citas kredītiestādes biroju. Pieteikumu var aizpildīt un arī iesniegt online vidē. Kredītu iestādes zina, ka kvalitatīvi izstrādāta attālinātās apkalpošanas sistēma taupa klientu brīvo laiku, kā arī pašu resursus. Taču, priekš tam, lai samazinātu atteikuma iespējamību, pieteicējam jau ir pienācīgi jāaizpilda savs pieteikums. Tieši pats aizdevums online tomēr ir ātrs un saprotams variants, kā var saņemt kredītu personiskām vajadzībām. Kredīti parasti tiek formēti oficiālās kredītiestāžu lapās vai caur mobilo telefonu. Pēc reģistrācijas tiek aizpildīs pieteikums un jau pēc dažām minūtēm saņem atbildi no kredītiestādes. Taču pirms tiks pieteikts kredīts, ir daudz dažādu jautājumu? Mēģināsim uzzināt vairāk tālāk rakstā.

Aizdevums online, kāda tipa priekšrocības tas dot?

Pētot to cik kredīti internetā tomēr ir izdevīgi, būtu jāsāk ar to priekšrocībām un vēl mīnusiem.
Interneta kreditēšanas priekšrocības:

  • Laika taupīšana – ātra pieteikuma izskatīšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj kredītņēmējam saņemt vajadzīgo summu jau 20 – 30 minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Tajā pat dienā kredīts internetā tiek izsniegts klientam.
  • Pieejamība – aizdevums tiek izsniegts arī bez konsultācijas, pie tam pats produkts jau tiek skatīts paša spēkiem, iepazīstoties ar nosacījumiem kreditētāja vietnē.
  • Minimālās prasības – priekš tam, lai būtu noformēts aizdevums online, galvenokārt ir jānorāda vien pase un telefona numurs. Citas organizācijas lūdz elektroniskas kopijas. Gadījumā ja aizņēmējs piesakās uz nelielu kredītu, finanšu iestāde var nepieprasīt interesējošo informāciju par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
  • Galvenais cēlonis tam, kādēļ aizdevums online jau ir tik populārs, ir šī saņemšanas ērtums un vēl vieglums. Tomēr, padarot vienkāršāku pieteikumu apstrādi, kredītiestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šajā situācijā kreditori pastiprina nosacījumus pret kredīta atmaksāšanu.

Priekš tam, lai padarīt mazākus iespējamos zaudējumus, mikro kredītiestādes ir spiestas:

  • Noteikt ierobežojumus attiecībā uz finasējuma summu, ko tad sniedz aizdevums;
  • Palielināt procentus;
  • Padarīt pēc iespējas mazāku aizdevuma līguma termiņa ilgumu.

Pat neskatoties uz visām priekšrocībām un mīnusiem, kad tiek ņemts kredīts, tomēr ir jāizvērtē tā vajadzība un būtu jāapzinās tāda lieta, ka kredīts būs jāatdod.

Kas tad ir sms kredīts?

Straujā mobilo sakaru attīstība un ātrie kredīti sniedza iespēju radīt ko jaunu – SMS kredītu. Nepārprotamas šādu kredītu priekšrocības būs saņemšanas vieglums, pateicoties ātrai un vienkāršai pieteikuma izskatīšanas procedūrai. Tas ir kredīts, kurš balstīts uz uzticību. Nemaz nav nepieciešams vāk jebkādus dokumentus, bet, gadījumā ja sms kredīts tiek atteikts, šādu atteikumu var viegli uztvert. Ir un acīmredzami trūkumi: lielās kredīta izmaksas, tā kā kreditētājs vēlas ne vienīgi nopelnīt naudu uz %, taču arī apdrošināt sevi pret saistību nepildīšanas risku, kas tad šinī gadījumā jau ir ļoti liels. Un parāds jau būs jāatmaksā ātri, parasti tas ir gads, bet maksimālā summa ir maza. SMS kredīti varētu būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms tam kā iesniegt pieteikumu, rūpīgi izpētiet visu informāciju. Kā piemēram, mēģiniet uzzināt vairāk tiešsaistē par potenciālo kreditētāju.