Daudzos mājokļos dīvāna izvēlei tiek pie”skirta īpaši liela nozīme. Tā ir vieta, kurā pulcēties ģimenei pēc garas darba dienas darbā vai skolā, vieta, kur atpūsties no ikdienas kņadas. Dīvāna izvēlē svarīgi ir ne tikai ērtuma un izmēra kritēriji, bet arī tas, cik viegli tas ir kopjams un kās ir tā potenciālais kalpošanas laiks. Mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir izplatīts un plaši pieprasīts pakalpojums, turklāt, tas nav nedz dārgi, nedz laikietilpīgi. Pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, turklāt, bieži vien aizņem mazāk kā stundu. To var veikt profesionāli darbinieki vai arī, ja tīrīšanas apjoms nav tik liels, ir iespējams iznomāt tehniku un to darīt pašam.

Uzzini vairāk – https://divanueksperti.lv/paklaju-kimiska-tirisana/

MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA MĀJOKLĪ.
Daudziem būs pārsteigums, ka šāda veida pakalpojums nav nedz laikietilpīgs, nedz dārgs un sarežģīts. Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles izmēriem, netīruma pakāpes un arī mēbeles pārklājuma auduma. Piesakot īrīšanas pakalpojumu, komanda pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Iesākumā tiek veikta novērtēšana, lai saprastu, kā viss process tiks paveikts un darbi tiek paveikti vidēji stundas laikā, bieži vien pat ātrāk. Kad darbi pabeigti, tad aiz sevis viss tiek sakopts un sakārtots, attiecīgi atkrīt arī šī problēma. Arī pēc darbu paveikšanas viss tiek sakopts un sakārtots, kas ir vēl viens plus pakalpojuma sniedzējam. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Mīksto mēbeļu tīrīšanas cenas svārstās no dīvāna sēdvietu skaita un tīrāmās platības, līdz pat fiksētai summai par, piemēram, U veida dīvāna tīrīšanu.

SPILVENU UN MATRAČU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀJĀS.
Bez paklāju un arī dīvānu tīrīšanas, klientiem aktuāla ir arī cita tipa mīksto mēbeļu un virsmu tīrīšana. Piemēram, paklāju tīrīšana bez nepieciešamības tos vest ārpus mājām. Līdzīgi kā dīvānu ķīmiskās tīrīšanas piedāvājumā, arī pieeja paklāju tīrīšanai ir individuāla, vispirms izvērtējot netīrības līmeni. Arī paklāju tīrīšana ir ātrs process, kas nerada papildus nekārtību. Paklāju tīrīšanas izmaksas robežojas no pieciem līdz desmit eiro par kvadrātmetru. Klubkrēslu, biroja krēslu, matraču un pat spilvenu tīrīšanas pakalpojums arī ir pieprasīts klientu vidū. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās un izmaksā daudz lētāk kā jaunu iegāde.