Jautājums, kā tad rīkoties, kad mājokļa durvju atvēršana nav īsti iespējama, parādās pirmais, kas tad rodas gadījumā ar iesprūdušu durvju slēdzeni vai pat salauztu atslēgu. Tas jau varētu gadīties ar ikvienu cilvēku, neskatoties, kāds ir durvju veids – metāls vai koks. Turpretim, šofera ikdiena var tikt sabojāta, ja pēkšņi izrādīsies, kad mašīnas durvis neatveras no iekšienes, ne arī no ārpuses. Tādā situācijā Jums jānomierinās kā arī nedrīkstētu iekrist panikā. Ir ne viens vien atslēgu serviss, kas varētu izlīdzēt šajā situācijā.

Kas tieši var slikti ietekmēt uz slēdzenēm?

Visbiežāk, ja slēdzeņu atvēršana būtu neveicama, pie tam tas ir brāķa dēļ, tad tas protams ir jālabo. Taču pat visaugstākās kvalitātes durvju slēdzenes laika gaitā nolietojas un to lietošana kļūst apgrūtinoša. Tie produkti, kuri ražoti no maiga tērauda vai varbūt alumīnija, saplīst visātrāk.
Jaunās mājās slēdzeņu mehānismi parasti tiek arī bloķēti dabiskās mājas nosēšanās ietekmē. Mājai nosēžoties, durvju ailes nobīdās un tādējādi ietekmē slēdzeņu daļas. Uzkrātie putekļi un netīrumi, kas nejauši iekrīt slēdzenē, izraisa tās darbības traucējumus. Šo pat varētu attiecināt arī uz tiem momentiem, kad tieši nevar būt īstenota auto durvju atvēršana. Dažos gadījumos ir vajadzīga vienīgi nenozīmīgas slēdzenes kādas daļas tīrīšana un nomaiņa. Gadās, ka nolietojuma pakāpe ir tik liela, ka tiešām to nemaz nevarēs atjaunot, bet būs vieglāk nekavējoties nomainīt visu kopā.
Slēdzenes var būt saplīsušas pat, kad pret jebkāda veida ārdurvīm rīkojas, pielietojot spēku, cērtot durvis ciet. Šis bez šaubām varētu sekmēt to, kad klientam būs nepieciešams pats durvju remonts.

Kritēriji, kam atbilst vislabākais slēdzeņu serviss

Parādījās apgrūtinoša auto durvju atvēršana vai varbūt nepieciešams atslēgu serviss? Būtu jāpārzina tieši tās vietas, pie kā varētu doties. Protams, standartā mēs varam zvanīt brokerim, gadījumā ja mums būs iekļauta sos durvju atvēršana. Bet ir uzņēmumi, kurā tiks sniegts tieši kvalitatīvs slēdzeņu serviss. Kā var tāda veida uzņēmumu uziet? Galvenais ir izlasīt visas iespējamās citu klientu rekomendācijas. Nekas jau nav tik ļoti nozīmīgs, kā pārējo klientu redzējums, bez tam šeit nav nozīmīgi vai arī uzņēmuma darbs jau bija seifu atvēršana vai arī durvju remonts. Jeb kam no tā jau bija jābūt paveiktam kvalitatīvi. Izvēloties uzņēmumu, izrunājiet vēlamos jautājumus, tad var sajust, vai varbūt otra galā ir profesionālis. Un, protams, nemēģiniet uzlauzt ārdurvis saviem spēkiem, jo Jūs varat vien sabojāt tās un būs jāveic maiņa. .