Jebkurš uzņēmējs savā darbā diezgan aktīvi izmanto dažādus sienas vai galda kalendārus. Sienas vai galda kalendāri ir un būs ļoti nozīmīgs līdzeklis ikdienas plānošanai. Bez tam sienas vai galda kalendāri jau ir ne reti vien lietoti pat mājās, tāpēc šī tēma, var minēt, jau ir neaizvietojami mūsu ikdienā. Mūsdienīgi kabatas kalendāri vai arī skaists sienas vai galda kalendārs jau ir lielisks reklāmas rīks. Gada kalendāru druka, izmantojot firmas logo, parasti jau tiek izmantots arī kā reklāma. Bez tam šādi sienas vai galda kalendāri vēl būs pilnīgs reklāmas paudējs, ko varētu izmantot reklāmas kampaņās, kā piemēram, prezentēt partneriem un klientiem, lai paustu savu cieņu. Šodien kā dāvanas var būt arī izmantoti personalizēti kalendāri, kas nereti tiek attēloti kādi kopīgi svarīgi mirkļi.

Skatīt piedāvājumu – https://poligrafija.lv/lv/poligrafija-produkcija/kalendari-un-planotaji/kalendari-sienas

Sienas vai galda kalendāru varianti un dažādība

Galda vai sienas kalendāri parasti būs dalīti pēc viņu izvietošanas. Sākumā visi tie kalendāri, neskatoties uz to, vai tas ir tieši jūsu personalizēts kalendārs vai pat nē, tiek dalīti kabatas, darba virsmas jeb galda kalendārs vai pat uz sienas novietojamais jeb tā sauktais sienas kalendārs. Savukārt plēšamie sienas kalendāri tiek dalīti – vienbloka, jo tur tiek parādīts pašreizējs mēnesis. Tad eksistē 2 daļu ar šo mēnesi un nākamo, un visbeidzot 3 daļu ceturkšņa sienas kalendārs. Tieši šis parasti tiek pielietots birojos, kur redzams iepriekšējais mēnesis, pašreizējais un nākamais. Ofisos tiek sastopami 1 mēneša kalendāri, bet uz tiem var redzēt nākamo mēnesi mazā lodziņā. Šādu sienas vai galda kalendāru druka lielos uzņēmumos notiek masveidā un ar šī uzņēmuma logo. Mājās parasti ir sienas kalendārs, protams, lai labāk menedžētu savu laiku un atzīmēt notikumus.

Kalendāru druka – visi tie plusi un mīnusi

Kam tieši mūsdienu indivīdam galda vai sienas kalendāri? Mūsdienu ekonomiskajos apstākļos personalizēti kalendāri ir neaizvietojama biznesa cilvēku dzīves daļa. Viennozīmīgi tas ir saistīts ar tādu lietu, ka korporatīvā ikdiena liek sakārtot darba laiku un arī būt īpaši precīzam, jo ​​no šī atkarīga uzņēmējdarbība un peļņa. Šeit biznesa pasaulē tiek plaši pielietota kalendāru druka. Turklāt jebkāda veida kalendārs ir novatorisks mārketinga rīks. Galu galā kalendāri ir daudz izdevīgāki nekā, piemēram, bukleti vai skrejlapas. Gadījumā ja personalizēts kalendārs būs izdevies, skaisti noformēts, tas tiek lietots visu gadu. Kāpēc mums digitālā kalendāru izgatavošana tiek visvairāk izmantota? Digitālajai drukai ir daudz dažādu plusu. Pirmā lieta, protams, tas būs ātrums un arī elastīgums. Ātrums jau ir saistīts ar to, ka tieši digitālā kalendāru druka jau tiek kontrolēta ar datoru. Pie tam tāda varianta izgatavošana nodrošina ideālas kvalitātes attēlu, tādā veidā tiek izgatavoti apsvērti personalizēti kalendāri. Pie tam neņemot vērā mobilo kalendāru ērtumu, klientiem taču ierastāk būs īsts galda vai sienas kalendārs.