Mūsdienās celtniecības nozarē ir pieejami dažādi inovatīvi materiāli un tehnikas, kas būtiski ietekmē padarīto darbu labāku rezultātu. Celtniecības darbi nebeidzas uzreiz pēc sienu uzsliešanas, gluži otrādi, tie tikai sākas, piemēram, ar griestu montāžu.Daudzi nemaz nezina, ka montāžas darbus veic gan ārējiem griestiem, gan iekšējiem šeit. Iekaramie griesti ir lielisks risinājums komercplatībām, biroju telpām un dažādām ražošanas telpām, protams, tas neizslēdz iespējamību tos uzstādīt arī mājokļos. Ja Jums pieder Loft tipa dzīvoklis, tad iekaramie griesti ir iespējama opcija arī šādā gadījumā.

KĀDI IR IEKARAMO GRIESTU VEIDI?

Klientiem tiek piedāvāti 3 veidu iekaramie griesti. Šūnu griestiem, jeb open cell griestiem ir lielas acis, kas nodrošina pat 90% atklātu telpu. Visbiežāk tie tiek izmantoti tirdzniecības centros, komercplatībās, biroju telpās, gaiteņos un zālēs. Svarīgi ir izvēlēties pareizo šūnas atvērumu – jo lielāks atvērums, jo lielāka atklātā telpa. Šūnu griesti ir viegli pielāgojami jebkura veida dizainam. Otrs populārākais tips ir kasešu griesti. To pamatā ir piekarināms rāmis, kurā ievieto kasetes no dažādiem materiāliem kā arī pieejami dažādi dizaini un arī gaismas ķermeņi. Nepieciešamības gadījumā kasetes ir viegli izņemamas, lai viegli piekļūtu komunikācijām, kas paslēptas aiz griestiem. Trešais populārākais griestu veids ir alumīnija dēlīšu griesti. Šāda veida griesti ir izgatavoti no alumīnija un tērauda un tie arī atdarina klasisko koka dēlīšu izskatu. Tos var izmantot gan iekšpusē, gan ārā.

ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS MĀJĀM UN KOMERCTELPĀM

Fasādes žalūzijas ir populārs risinājums, ja runa ir par fasādes apdares veidiem. Tām ir gan dekoratīvas, gan funkcionālas īpašības. Ja telpā, kurā nevēlamies tik daudz saules gaismas, aizvelkam aizkarus vai žalūzijas, tad fasādes žalūzijas pilda līdzīgu funkciju, tikai tās ir statiskas. Tās var montēt arī priekšā logu ailēm, tādējādi regulējot gaismas plūsmu un temperatūras svārstības telpā. Tās bloķē tiešos saules starus, kas neuzkarsē ēkas fasādi, tādējādi normalizē temperatūru iekštelpās, kas, savukārt, palīdz ietaupīt gaisa kondicionēšanai vajadzīgos resursus. Ārējās žalūzijas ir iespējams krāsot un pieskaņot telpas fasādes krāsai. Visas metāla konstrukcijas ir drošas un kalpos ilgi un godam.