Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās strādā kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Izmēģinot dažādus veidus kā izvietot aksesuārus uz sienām, ir iespējams vizuāli samazināt vai palielināt telpas izmērus, akcentējot svarīgāko.

Bieži vien, vēlamo efektu ir iespējams iegūt ar dažādu kanvu izvietošanu uz sienas. Tas ir audekla gabals, kas tiek uzvilkts uz koka rāmja un, pēcāk, uz tā iespējams gleznot, zīmēt vai pat apdrukāt. Bieži vien pircēji izvēlas kanvas apdrukāt ar kādu sev tīkamu, mīļu un svarīgu foto, ko ir iespējams izveidot arī kā kanvu kolāžu. Kolāžas uz sienām vislabāk izvietot ar vidēji 5 cm atstarpi.

KĀ JĀKOPJ KANVA?
Kanvas apdruka un arī izgatavošana neaprobežojas tikai ar attēla izprintēšanu uz auduma gabala. Katra kanva pēc apdrukas tiek apstrādāta ar sevišķu laku, kas padara to vieglāk kopjamu un arī aizsargā no UV staru iedarbības, kas varētu likt attēlam izbalēt. Šī iemesla dēļ, kanvu būs iespējams novietot pat pie visgaišākās sienas, nebaidoties par to, ka tā varētu izbalēt. Lai uzdrukātais attēls uz kanvas būtu kvalitatīvs, ir nepieciešams izmantot piemērota izmēra attēlus un to formātus. Tas nepieciešams, lai apdrukai domātais attēls neizskatītos graudains, pikseļains, izstiepts vai kā citādāk deformēts. Minimālais attēla augšupielādes izmērs ir 2MB un maksimālais 50 MB. Ja jāizvēlas attēla formāti, tad vislabākie ir .jpg vai arī .png. Ja vēlaties izgatavot kanvu ar cita izmēra attēlu vai attēla formātu, nepieciešams sazinātis ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par variantiem. Kanvas parasti tiek izveidotas vienu līdz divu darba dienu laikā.

CIK IZMAKSĀ KANVAS?
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz vairākiem rādītājiem. Kanvas izmērs un veids būtu viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Kanvas izmērs nosaka to, kāda ir sākuma cena. Pastāv opcija pasūtīt gan maza izmēra kanvas dažu desmitu cm izmērā, gan lielizmēra kanvas, kas ir teju divus metrus lielas. Elektroniski, veidojot pasūtījumu, būs iespējams novērtēt to, kā kanva izskatīsies un kādus efektus tai ir iespējams piemērot un piemeklēt.