Laikam nekad iepriekš nevienam Jaungada gaidīšana nebija tik ļoti svarīga, kā tas ir šobrīd. Šis grūtais periods, kad COVID-19 lika mums sēdēt mājās pašizolācijā, bet daudzus zaudēt darbu, liek mums darīt tikai vienu – turpināt cerēt, ka viss nokārtosies. Nenoliedzami, pats Jaungads un arī Ziemas svētki būs tas laiks gadā, kad tieši visi ar cerībām uz labāko skatās uz nākotni un gaida turpmākos notikumus. Šis jau ir savdabīgs atskaites punkts. Un, protams,, tad kad pienāk Ziemassvētku vakars, mēs vēlamies izteikt, ko sevišķu mīļiem cilvēkiem, kā arī novēlēt tiem tikai to labāko. Šeit mums palīgā nāk resursi, kur pieejami neskaitāmi dažādi Jaunā gada novēlējumi vai pat Ziemassvētku dzejoļi. Pats galvenais būtu sameklēt tos īstos vārdus.

Jaunais gads un arī Ziemassvētki, kā pareizi atlasīt tos īstos labā vēlējuma vārdus?

Meklējat, kam vārda diena šodien ir vai kādus tieši skaistus vārdus tad šim gaviļniekam teikt? Šajā gadījumā Jums jāieskatās tādās vietnēs, kurās viss ir ērti izvietots, kā arī ir skaidrs apmeklētājam. Parasti, tur ir filtrs, ar kura palīdzību var atlasīt, piemēram, vārda dienas novembrī vai arī noskaidrot, kas tieši ir Vecais Jaunais gads. Protams, eksistē ērti, ja Jums nav jāmeklē neskaitāmi resursi, no kuriem varētu būt atrasti jebkāda veida Ziemassvētku dzejoļi, bet vēl no citiem svētku kalendāru. Tādēļ, ja jau ir atrasts tas portāls, kurā pieejams ērts meklēšanas rīks, kurš ļauj atrast vārda dienas kā arī kurā pieejami īpaši Jaungada dzejoļi, tas viennozīmīgi ir sev jāatzīmē. Tādējādi Jūs nezaudēsiet laiku, taču Jums vienmēr būs iespēja sameklēt visu vienuviet.

Atrodiet, kādi tagad ir svētki – https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/

Šobrīd katrs domā tieši par Ziemas svētkiem un vēl Jauno gadu, protams, šie svētki sniedz mums iespēju, visu slikto atstāt pagātnē un uzsākt jauno gadu jau ar jaunām cerībām. Bet ir vēl būtiski ielāgot, kam tad ir vārda dienas. Ikvienam gribās, lai viņus mīl, un tiešām šie skaistie vēlējumi, liek tā justies. Vienmēr apskatiet, kam tieši jau ir vārda dienas janvārī vai, piemēram, novembrī, pēc iespējas laicīgi, lai būt sagatavotiem un atrast vislabākos pantiņus. Kad atradāt savu vietni, sameklējiet, tur kādus skaitus dzejoļus vārda dienā, lai izceltu sev īpašus cilvēkus!