Supošana vai kā citur to dēvē SUP sērfošana ir slīdēšana pa ūdens virsmu, izmantojot dēli un airi. Tik tiešām katrs varētu apgūt šo sportu neatkarīgi no vecuma un sporta formas līmeņa. Viss, kas tad vajadzīgs, ir paši sup dēļi pielāgoti jums un airi, lai airētu. Tiem, kuriem nav vispār pieredzes, sup izbraucieni var būt esot uz ceļiem. Šādi varētu apgūt noturēt līdzsvaru un pakāpeniski celties uz kājām. Pie tam būs iepriekš nejustas sajūtas, kad Jūsu supošana ir kājās stāvot! Turklāt sup izbraucieni tiešām ir universāls pasākums, jo supot var kā dīķī, upē, uz ezera, jūra vai pat okeānā. Svarīgākais, lai laiks ārā būtu piemērots. Uzzini vairāk te!

Īstenībā sup dēļi atšķiras no sērfošanas dēļiem ar to, ka ir daudz garāki un arī platāki, tajā pat brīdī, kad supošana ir profesionālā līmenī, šajā gadījumā sup dēļi jau ir tādi paši kā serf bordi. Mūsdienās ir izveidots daudz dažādu savādāku dēļu tipu. Universālie dēļi ir noderīgi atpūtai uz ūdens, dēļi tūrismam, ir labs variants nesteidzīgām pastaigām pa ūdeni, sacensību sup dēļi, kas ir ātri un tiek pielietoti sacenšoties. Bez šaubām, nemaz nevar nepieminēt sērfošanas dēļus un beidzamais iedalījums ir piepūšamie un cietie dēļi. Tad, kad tiks rīkoti sup izbraucieni, parasti būs paņemti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, un daudzas avio kompānijas iekļāva dēļus sporta inventāra sarakstā. Visbiežāk tieši piepūšamie sup dēļi pārdošanā ir komplektā ar pumpi, airi, somu transportēsanai un arī drošības pavadu. Nav noliedzams, ka, piepūšamie sup dēļi pieejami cietā variantā, bet paši sērfotāji priekšroku dod tieši cietajiem dēļiem.

Vai, piemēram, katamarānu noma būs visas iespējamās atrakcijas uz ūdens virsmas?

Paliek vienmuļas pastaigas pa mežu vai sporta nodarbības zālē? Tik tiešām aktīvā atpūta pie ūdens jau ir tieši tas, kas nepieciešams! Šodien šo vidi ļoti pilnveido, un bieži vien piedāvā īrēt mājiņas, kar tad var tikt pavadīta atpūta ar draugiem vai radiem. Bieži vien namu īpašnieki sāk piedāvāt arī papildus iespējas, kā piemēram, sup noma, katamarānu noma un laivu noma, ja tuvumā atrodas ezers. Dārgākas atpūtas piekritēji var izbaudīt arī tādu pakalpojumu, piemēram, kā buru jahtas noma. Kā arī standartā vasarnīcu pakalpojumu klāstā ietilpst velosipēdu noma. Starp citu sup izbraucieni jau ir mūsdienu modes kliedziens, un teju katrs trešais izvēlās šo atpūtu. Bet supošana pāraug jau par hobiju, šajā gadījumā lētāk ir nopirkt sup dēļi nekā piemēram sup noma.