Arvien vairāk cilvēku, kuri ikdienā nēsā brilles, mēdz dot priekšroku lēcām. Tas būs komfortabls kā arī vienkāršs risinājums ikvienam, kuriem nav vēlēšanās valkāt brilles, vai nepieciešams kāds alternatīvs risinājums redzes korekcijai ikdienā.

Optikas produktu vietnēs ir pieejamas dažāda veida lēcas, un sev atbilstošas atradīs katrs – gan tie, kuriem ir tuvredzība, gan tālredzība, gan tie, kuri kontaktlēcas vēlas nēsāt kā atsevišķu stila elementu. Lēcas ir viegli iegādāties arī e-vides iepirkšanās vietnēs, bez tam, šādi izvēloties kontaktlēcu iegūšanu savā īpašumā, ir iespējams izvēlēties no plašāka klāsta, kas bieži vien ir kā noteicošais faktors tam, kādēļ iepirkšanās online ir tik populāra. Online optikas produktu vietnēs ir iespējams pasūtīt arī briļļu kā arī lēcu kopšanas aksesuārus, tajā skaitā arī saulesbrillēm. Varat apskatīties piedāvājumu šeit!

OPTISKĀS UN KRĀSAINĀS KONTAKTLĒCAS ONLINE.
Interneta veikalā ir atrodamas dažāda veida kontaktlēcas, kas būs piemērotas pat visprasīgākajam klientam. Pieejamas ne tikai kontaktlēcas, kas paredzētas vienreizējai lietošanai vienu dienu, bet arī tādas, ko var izmantot divas nedēļas un arī pat mēnesi no vietas. Ir iespējams nopirkt ari kontaktlēcas, ko var nēsāt pāris mēnešus, līdz pat pusgadam. Piekritīsiet, ka tas ir ļoti parocīgi! Pieejamas arī toriskās lēcas, kas ir īpaši aktuāla vajadzība visiem tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Multifokālās jeb progresīvās lēcas ir domātas tiem, kuriem ir vēlama redzes korekcija gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā vienlaicīgi. Cilvēkiem, kuri vēlas dažādot savu izskatu ikdienā, iegādei ir pieejamas dažāda tipa kontaktlēcas bez optiskām dioptrijām, kas maina acu zīlītes krāsu, tādējādi, ir iespēja mainīt savu acu krāsu ātri, ērti un pavisam vienkārši, turklāt tas nav nedz kaitīgi, nedz prasa īpašu sagatavošanos. Ja ar acs zīlītes krāsas maiņu uz citu toni ir par maz, iespējams iegādāt kontaktlēcas, kas sejas izskatam dos pavisam traku akcentu, kuras ievietojot, acs iegūs sarkanu, baltu un arī jebkādas citas krāsas zīlīti vai pat iespējams ievietot kontaktlēcu ar attēlu. Nepierasta dizaina kontaktlēcas var iegādāt gan internetā, gan parastos optikas preču vai produktu veikalos.

VAI LĒCU IEGĀDEI OBLIGĀTA ĀRSTA REKOMENDĀCIJA?
Pirms lemjat par labu kontaktlēcu iegādei un arī lietošanai ikdienā, noteikti ir vajadzīgs konsultēties ar savu optometristu vai acu ārstu, gluži tā pat kā pirms jaunu briļļu iegādes. Tas vajadzīgs, lai atrastu piemērota stipruma kontaktlēcas, jo, tā pat kā nepiemērotu briļļu nēsāšana, arī nepiemērota stipruma kontaktlēcu nēsāšana ir kaitīga veselībai un, darot to ilgstoši, redze var sabojāties vēl vairāk. Kontaktlēcu e- veikalos ir iespējams atrast visplašākā klāsta kontaktlēcas un, nepieciešamības situācijā var veikt arī speciālu pasūtījumu.