Svarīgākais ierastas ēkas sildīšanas variants Latvijā vienmēr bija tieši krāsnis. 18. gs. bagātajos namos jau sāka parādīties kamīni. Kamīnkrāsnis atnāca tieši no R puses un arī pamazām kļuva diezgan izplatītas. Mūsdienu mājokļu opcijas atšķiras no seno laiku mājokļiem. Neņemot vērā pievilcīgo izskatu, mūsdienīgu pilsētu privātmāju un arī dzīvokļu kamīni un krāsnis jau sen ir aizvietoti ar praktiskāku apkures metodi. Kā arī tos aizvietoja dažādi interjera kamīni, kas tiek iebūvēti dizaina pilnveidošanai. Un arī jau ir vērts izcelt, ka arī šobrīd ir vēl neiespējami atrast lauku māju, kurā nav iekurts omulīgs malkas kamīns. Glīti, neparasti, moderni kamīni ir un būs labs rotājums jebkādai mājvietai.

Kādas ir saunas krāsnis?

Jebkurā pirtī vai arī saunā tieši krāsniņas jau ir pats galvenais elements, tādējādi jau projektējot māju tiešām ir būtiski izvēlēties optimālo krāsniņas tipu, kas atbilstošs Jūsu prasībām. Klientam šodien jau tiek sniegti divi konstruktīvi veidi – krāsnis ar malkas apkuri vai ar elektrību kurināmās. Bez šaubām, īstas pirts daļa ir krāsnis ar malkas apkuri, tieši tās piešķir pirtij dabisku koksnes smaržu, īpašo aromātu un vēl mirgojošu uguni. Šodienas pirts krāsnis malkas apkures pievilina to lietošanas parocīgums, ekoloģiskums vai speciāls pašsajūtu uzlabojošs efekts, taču ir jāsaprot, kad būs tiešām vajadzīga vieta, kur varēs uzglabāt malku, kā arī jāuzstāda skurstenis un ventilācija. Un nemaz nevar aizmirst par tādu lietu kā uzkopšana, vēl būs vajadzīgs laiku pa laikam iztukšot pelnu trauku no pelniem, tīrīt skursteni, sakārtot akmeņus. Pie tam, elektriskās pirts krāsnis gan arī saunas krāsnis jau ir pieejamas visdažādākajos dizainos, salīdzinājumā tieši ar parasto malkas kurināmo krāsni. Saunas un pirts krāsnis elektriskās var izcelties ar vairākām priekšrocībām – nemaz nav obligāta malka, šeit iespējams iestatīt noteiktu temperatūru, tās ir un būs drošas kā arī tām būs liels garantijas periods.

Priekšnosacījumi uz ko balstīties, ja tiek meklēts pārdevējs kamīniem vai krāsnīm

No pārdevēja būs atkarīgs viss, kā ražotāja garantija, gan ekspluatācija, un protams ārējais izskats, tādēļ pirms tam kā pasūtīt krāsniņas pie kāda konkrēta preču pārdevēja, vispirms nepieciešams noskaidrot vairāk par to. Nemaz nav svarīgi, vai arī Jūs pērkat krāsnis internetā vai, piemēram, veikalā uz vietas, šodien eksistē atrodama informācija par var teikt visiem izgatavotājiem kā arī tirgotājiem. Pats pirmais, kas tieši būs uzmanīgi jāveic, tas ir jāiepazīstas ar citu klientu viedokļiem par vietu, kur pārdod krāsniņas un ražotāju, kas tās taisa. Nākamais ir jāvērš uzmanība jau uz garantiju, tā kā arī elektriskās pirts krāsnis kā arī, piemēram, stūra kamīni tiks tirgoti ar noteiktu garantiju. Aprunājaties ar tirgotāju, priekš tam, lai noskaidrotu tā zināšanas, noskaidrojiet par visiem variantiem, piem., kādas tad eksistē pirts krāsnis, pat ja tās nav īsti nepieciešamas. Tas ir variants, kā var uzzināt profesionalitātes līmeni. Savukārt, pērkot krāsnis pirtij internetā, vienmēr aplūkojiet vietni, jo īstam pārdevējam jābūt labai inter