Pateicoties internetam, aizdevums šodien var tikt izsniegts pat esot mājās. Viennozīmīgi tas ir samērā parocīgi šodienas dzīves ritma ietekmē. Kā arī, aizdevumi internetā sniedz iespēju netērēt laiku un naudu, braucot uz Banku, kā arī gaidīšanu rindās, kā tas notiek bankās. Kādā veidā tiek dabūti aizdevumi online, kas ir jāņem vērā, kad tiek izvelēts kredīts, un cik tad droši ir sūtīt personīgos datus nebanku kredītiestādēm?

Vislabāk ir zināt atbildes uz šiem jautājumiem jau iepriekš, lai vēlāk droši lietot kredītus tiešsaistē. Centīsimies uzzināt vairāk par to, kas ir kredītu refinansēšana tālāk.

Aizdevums internetā, kādas priekšrocības tas sniedz?

Pievēršoties plusiem un trūkumiem, ko tad sms kredīti vai pārējie aizdevumi online sevī slēpj, sākumā jāpievēršas tieši trūkumiem. Šeit galvenās briesmas uzrodas kredītņēmēja nepietiekošas uzmanības dēļ. Parasti tiek paņemts aizdevums, bet nemaz nav izlasīti līguma noteikumi. Visbiežāk, protams, lai piesaistītu klientus, var tikt norādīts minimālais % daudzums. Pētot nosacījumus, procents izrādās daudz augstāks. Vēl viena problēma attiecas uz personiskās informācijas nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no tā ir vienkārši. Kredīts internetā jānoformē tikai pie uzticamām kreditēšanas iestādēm.
Priekšrocības:
Variants piedalīties akcijās un sezonālos piedāvājumos;
pieteikuma izskatīšanas ātrums un kredīta saņemšana;
iespēja atlasīt aizdevumu bez liekiem dokumentiem vai arī ar tādu kredītvēsturi, kas neapmierinātu bankas;
nemaz nav vajadzīgs doties uz bankas ofisu.
Izsniedzot kredītkarti, eksistē iespēja saņemt pazeminātu procentu likmi un ilgāku atmaksas periodu. Dažas bankas piedāvā arī jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Bankas kurjers piegādās Jums dokumentus uz Jūsu adresi, bet Jūs saņemsiet naudu.
Saprotams, ka kredīts online ir daudzsološa joma, kura ļauj iegūt patīkamus nosacījumus. Lai aizsargātu sevi, vienmēr ir cītīgi jāpārlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlēties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par klientu atsauksmēm. Apsveriet ne tikai % likmi, bet, protams, arī pārmaksājuma kopējo summu, tā parasti ietver komisiju vai arī papildu pakalpojumus.

Ar ko SMS kredīts atšķiras no citiem aizdevumiem?

SMS kredīts jau ir mikrokredīts, kurš tiek izsniegts, nosūtot SMS pieprasījumu kredītiestādei. Tāds aizdevums ir vienkāršs un sniedz iespēju dabūt naudu, sēžot mājās, bez tam nav nepieciešama pieeja interneta pieslēgumam. Mūsu valstī sms kredīti pazīstami jau sen un vēl starp iedzīvotājiem šāds kredīts ir pieprasīts.
Galvenie ieteikumi kredītņēmējam ir:
SMS kredīts jāpiesaka vienīgi pārbaudītā kredītiestādē, kura reģistrēta kredītiestāžu valsts reģistrā. Šajā jomā eksistē ļoti daudz krāpšanās gadījumu.
Rūpīgi izvērtējiet vajadzību aizņemties, tā kā % par ātrajiem kredītiem ir ļoti augsti un aizdevuma termiņš ir īss.
Pirkumu veikšanas cienītājiem sms kredīts dažkārt paliek par ieradumu, tā kā tas ir ļoti pieejams. Mēģiniet sevi ierobežot.