Katrs sevi cienošs latvietis vismaz reizi ir bijis vismaz vienā hokeja spēlē, vai pat spēlējis hokeju pats. Viena no skatītākajām un gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir PČ hokejā. Saprotams, ka paši karstākie fani ne tikai apmeklē hokeja spēles un cenšas aizbraukt arī uz čempionātiem, bet hokeju, reizi pa reizei, uzspēlē arī paši. Tā pat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem savām atvasēm. Hokejam paredzēto apģērbu un ekipējumu parastā veikalā nenopirksiet, tālab der ielūkoties populārākajos sporta preču veikalos arī online.

VISS NEPIECIEŠAMAIS HOKEJA SPĒLES SPĒLĒŠANAI.
Hokeja ekipējums un forma sastāv no daudz un dažādām pozīcijām. Piem., hokeja nūjas, ķiveres, hokeja slidas, aizsargi un ķiveres, skrituļslidas ir populārākie ekipējuma elementi, kas nepieciešami katram hokeja spēlētājam. Iesākumā, ir rekomendējams nopirkt teicamas slidas, kas der ideāli un ir domātas hokeja spēlēšanai. Arī hokeja forma ir obligāta spēlēšanai un īpaši nozīmīga tā būs, ja grasāties hokeju paspēlēt kopā ar saviem draugiem. Lielu daļu visa hokeja inventāra veido sargi. Tie ir gan rokām, gan kājām, protams, galvai un, protams, arī pārējām ķermeņa daļām. Tos vienmēr velk zem formas – krekla un biksēm. Veikalos varam iegādāties arī vairākus, ar hokeju saistītus trenažierus, kas tev palīdzēs uzturēt formā ķermeni un garu.

KUR NOSKAIDROT LABĀKO E- VEIKALU?
Visu, hokeja spēlei vajadzīgo, ir iespējams noskaidrot ne tikai lielākajos sporta preču veikalos, bet arī sporta preču veikalos globālajā tīmeklī. Ielāgot, ka ne visu ekipējumu vajadzīgs iegādāt tiešsaistes veikalos, jo ir atsevišķas detaļas, ko vajadzīgs atsevišķi uzmērīt vai pielāgot, ja rodas tāda vajadzība. Piem., hokeja slidas var atrast parastā sporta preču veikalā, lai saprastu piemērotāko ražotāju un izmēru, bet pirkt tās varat e-vides iepirkšanās vietnē, jo ietaupījums var būt ļoti liels. Slidas, kas der un nav nedz par lielu, nedz par mazu ir obligāta vajadzība ik vienam, kurš vēlas savā brīvajā laikā paspēlēt ripu pa ledu. Spenzūras, ķiveres, plecu sargi, kāju aizsargi un vēl citi elementi, ir tās ekipējuma sastāvdaļas, kuras būtu vēlams pirms pirkšanas uzmērīt. Labas kvalitātes un arī piemērots apģērbs ir panākumu atslēga spraigai spēles gaitai.