Neiespējami būs atrast kādu latvieti, kuram hokejs neasociētos ar nacionālā sporta veida lomu. Viena no skatītākajām un arī gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir PČ hokejā. Karstākie hokeja fani ne vien apmeklē spēles un fano pie televīzijas ekrāniem, bet arī paši labprāt uzspēlē hokeju vairāk vai mazāk neformālā kompānijā.

Tāpat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejs ir tas sporta veids, kura spēlēšana prasa pielāgotu ekipējumu un arī aprīkojumu, ko ir iespējams atrast gan sporta veikalos, gan internetā.

Ieskaties piedāvājumā – https://hokejapasaule.lv/apgerbs/vasaras-apgerbs/nagenes-keponi

KO VAR NOPIRKT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja speles piederumi ir daudz un dažādi. Pirmais, kas nāk prātā, katrā ziņā ir hokeja slidas, hokeja nūjas un hokeja ķiveres. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir uzkāpis uz ledus, zina, ka slidas hokejam atšķiras no tām slidām, kas domātas daiļslidošanai, tādēļ nepieciešams iegādāt piemērotu inventāru. Hokeja formas ir vēl viena ekipējuma pozīcija, kurai ir nozīmīga loma, jo hokejs tomēr ir komandas sporta spēle. Hokeja aizsargi ir ļoti svarīga nepieciešamība, jo hokejā daudz ko izsaka ātra slidošana uz ledus, un reizi pa reizei tomēr nāksies arī nokrist. Ja hokeja komandā ir vēlme būt par vārtu sargu, tad nepieciešams piemērots inventārs, kas sevī ietver arī plecu un kāju sargus, ķērājus un arī pielāgotu ķiveri. Speciālos veikalos ir iespējams iegādāt ne tikai inventāru, bet arī vairākus hokeja treniņiem paredzētus atribūtus. Slidošanas sporta veikalos ir iespējams nopirkt arī visu vajadzīgo inline, jeb skrituļslidošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem.

KUR SAGĀDĀT HOKEJA EKIPĒJUMU?
Visu, kas nepieciešams labai hokeja spēles spēlēšanai, šķiet parocīgi iegādāt ne tikai veikalos uz vietas, bet arī tiešsaistē. Jāatceras, ka ne visu ekipējumu un inventāru vajag sagādāt internetā, jo ir dažas detaļas, ko vajadzīgs atsevišķi piemērīt vai piemērot, ja rodas tāda vajadzība. Hokeja slidas katrā ziņā ir tās, ko iesakām piemēriīt veikalā un pēcāk pasūtīt tiešsaistes iepirkšanās vietnē, jo varam apzvērēt, ka cena noteikti būs zemaka. Slidas, kas der un nav nedz par lielu, nedz par mazu ir obligāta vajadzība katram, kurš vēlas savā brīvajā laikā pašaudīt ripu pa ledu. Ķiveres, spenzūras, plecu un arī kāju sargi arī ir tā hokeja formas sastāvdaļa, kas visādā ziņā pirms iegādes būtu jāpielaiko. Kvalitatīvs un, protams, piemērots apģērbs ir panākumu atslēga spraigai spēles norisei.