Hokejs nenoliedzami ir latviešu nacionālais sporta veids. Ne velti Pasaules Čempionāts hokejā ir viens no Latvijā gaidītākajiem un arī skatītākajiem notikumiem. Īsts hokeja cienītājs ne tikai apmeklē spēles ledus hallēs un skatās tās TV ekrānos, bet labprāt arī pats šad tad padzenā ripu pa ledu.

Tā pat arī ļoti daudz vecāki izvēlas savus bērnus sūtīt hokeja treniņos. Lai veiksmīgi varētu piedalīties šādās sportiskās aktivitātēs, obligāti nepieciešams speciāls inventārs, jo ar šortiem un T kreklu un sporta apaviem kā, piem., spēlējot futbolu, nepietiks. Atbilstošu inventāru hokeja spēlei ir iespējams sagādāt dažādos speciālos sporta veikalos, kuros sev piemērotus atribūtus atradīs gan kungi, gan daiļā dzimuma pārstāves.

KO VAR PASŪTĪT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja inventārs sastāv no daudz un dažādām pozīcijām. Hokeja nūjas, hokeja ķiveres un hokeja slidas obligāti ir vienas no pirmajām detaļām, kas nāk prātā. Bez atbilstošām slidām nekāda hokeja spēlēšana nesanāks, tāpēc slidu iegāde ir pats pirmais, ar ko jāsāk. Ja hokeju brīvajā laikā plānojat spēlēt ar saviem draugiem vai kolēģiem, katrā ziņā jāpiemeklē vienota hokeja forma visiem spēlētājiem. Lielu daļu visa hokeja ekipējuma veido aizsargi. Tie ir gan rokām, gan kājām, protams, galvai un, protams, arī citām ķermeņa daļām. Tos parasti velk zem formas – krekla un biksēm. Ja vēlaties ar hokeju nodarboties nedaudz profesionālāk, noteikti jāapskata iespēja nopirkt dažādus ar hokeju saistītus trenažierus, kas palīdzēs ķermeni un garu uzturēt pienācīgā formā.

KUR PIRKT LABĀK – VEIKALĀ UZ VIETAS VAI TIEŠSAISTĒ?
Visu, kas nepieciešams lieliskai hokeja spēles nodrošināšanai, šķiet parocīgi iegādāties ne tikai veikalos uz vietas, bet arī tiešsaistē. Der ielāgot, ka ne visu inventāru nepieciešams nopirkt tiešsaistē, jo ir dažas detaļas, ko nepieciešams atsevišķi piemērīt vai adaptēt, ja rodas tāda nepieciešamība. Hokeja slidas  un skrituļslidas visādā ziņā ir tās, ko iesakām piemēriīt veikalā un pēc tam iegādāties e-vides veikalā, jo varam apzvērēt, ka cena noteikti būs zemaka. Hokeja slidas, kas der un nav nedz par lielu, nedz par mazu ir obligāta vajadzība katram, kurš grib sev brīvā laikā pašaudīt ripu pa ledu. Ķiveres, spenzūras, plecu un, protams, kāju sargi arī ir tā hokeja formas sastāvdaļa, kas noteikti pirms iegādes ir jāpielaiko. Kvalitatīvs un arī piemērots apģērbs ir panākumu atslēga aizraujošai spēles norisei.