Kurš no mums nav meklējis tiešsaistes meklētājā vārdus – vārda diena šodien. Mūsu valstī vārda dienas bieži vien tiek atzīmētas pat vairāk nekā dzimšanas dienas, tālab ir diezgan patīkami tad, kad būs atsūtīti apsveikuma pantiņi no sev tuviem draugiem. Pie tam šodien jau ir vietnes, kur jau ir ne vien vārda dienu kalendārs, bet arī dažādu veidu dzejoļi, dāvanu idejas, vai pat ir iespēja pasūtīt dāvanas, gan tiem kam šodien vārda diena, gan tiem kuriem citi svētki. Šādi var ekonomēt savu laiku un arī tiek atrasti tematiski apsveikuma pantiņi.

Apsveikuma pantiņi un dzejoļi – vai tos iespējams sagrupēt?

Visbiežāk liekas, ka nav nozīmīgi, ko nozīmē Jūs izvēlētie pantiņi, tā kā parasti mēs pat tos īpaši neizlasām. Taču, kad Jūsu sievasmāte saņems dzimšanas dienas apsveikumu ar divdomīgu saturu, šis moments nemaz nebūs patīkams, vai ne? Tādēļ labāk apskatīties vietnes, kur dzejoļi vai apsveikuma pantiņi ir sagrupēti, kā piemēram, kolēģim, draugam, sievai, bērnam, vīramātei utt. Jo šajā gadījumā jau ir domāts Jūsu vietā, jo izvēlētie dzejoļi būs atbilstoši, tā kā būs atlasīti konkrētai personai un notikumam. Protams, ērti ir, kad apsveikumi ir sagrupēti pēc notikumiem, piem., vārda dienas apsveikumi vai dzimšanas dienas pantiņi.

Kādu tieši vietni izvēlēties, lai izmantotu sniegtos apsveikumus un dāvanu idejas?

Pētot dažādas mājas lapas, kur ir izvietoti apsveikuma pantiņi ar dažādiem svētkiem, nav skaidrs ar ko tad tie atšķiras savā starpā un, kādi tieši tad ir tie visatbilstošākie. Šeit var tikt izdalīti 3 galvenie kritēriji, kam pievērst vērību. Pirmā lieta ir tāda, ka ir izvietots labs vārda dienas kalendārs, pie tam ir vēl labāk, kad tas ir ne vienkāršs kalendārs, bet tur ir iekļauts arī dažādu citu svētku kalendārs. Meklējot, kā piemēram, šodien vārda dienu svin Līga, var arī uzreiz redzēt, ka šodien ir Līgo, tā kā turpat ir pieejams latviešu svētku kalendārs. Otrkārt, svarīga lieta ir paši apsveikuma pantiņi un kādā veidā tie tiek sadalīti. Vispareizāk ir tad, ka tieši visi dzejoļi vai apsveikuma pantiņi tiek sadalīti, atbilstoši svētkiem, piemēram, vārda dienas, kā arī pa personām, piemēram, tēvam vai arī vārdiem – vārda dienas Līgai.. Tāds iedalījums ļauj uziet tos labākos un pareizākos pantiņus. Treškārt ir dāvanu idejas, šajā gadījumā arī dāvanas tiek sadalītas pa svētkiem un arī pa personām. Tāda tipa vietne palīdzēs pareizi apsveikt gan to, kas šodien vārda dienu svin, kā arī piemeklēt atbalstošāko dāvanu tēvam dzimšanas dienā.