Vai kādreiz esi aizdomājies, kas ir tās mēbeles, bez kurām nevar iztikt? Viena no šādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Mūsdienās krēsli vairs nav tikai vienkāršs praktisks priekšmets, kas derīgs tikai lai nebūtu visu laiku jāstāv vai jāguļ – nē, tagad krēsli ir arī dizaina lieta, kas apbrīnojami daudz ko stāsta par telpas iekārtotāju. 

Ja jūs meklējat uzticamu uzņēmumu, kas ražo augstākās kvalitātes Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, bāra krēslus, apmeklētāju krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus cita veida krēslus), tad dizainakresli.lv pavisam noteikti  ir labākā izvēle.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/virtuves-kresli/

Šiem krēsliem ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir nemainīga kvalitāte – dizainakresli.lv garantē šo mēbeļu ilglaicību un nemainīgu izturību.  Otrkārt, elegance – liekti līmētā finiera krēsli izceļas ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo saplākšņa krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski, jo neaizņem daudz vietas un tie ir kompakti pārvietojami. Ceturtkārt, bet ne mazāk svarīgi – šie tomēr ir dizaina krēsli, to dizainu ir radījuši starptautiski pazīstami interjera dizaineri, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvāto produkciju? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos pieredzi krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Trīs vaļi, uz kā balstās dizainakresli.lv radītā produkcija ir kvalitāte, elegance un komforts.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Stila gardēži atzinīgi novērtēs šo krēslu dizainu, ko īpaši radījuši pasaules vadošie dizaina meistari no Dānijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Norvēģijas un citurienes.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tādēļ krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un kompakti glabājami.

Neskatoties uz to, ka vizuālais tēls ir aizgūts pasaules pieredzē, šie krēsli tomēr ir īsts mūsmāju produkts. Latvijā ražoti krēsli –  tas nozīmē, ka krēslus ir iespēja aplūkot klātienē pirms iegādes, un tie tiks piegādāti ātrāk un lētāk salīdzinot ar izmaksām, kas rastos, pasūtot mēbeles no ārzemēm, kā arī nepieciešamības gadījumā pasūtījuma detaļas ir iespējams individuāli pielāgot jūsu idejām.

Krēsliem, kam ir dažādas funkcijas, ir arī citas nianses, kas ir būtiskas – ja pirksiet krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāizvēlas tādi, ko ir viegli mazgāt.

tie saliktā veidā ir pielāgoti ērtai uzglabāšanai – proti, tie neaizņem daudz vietas.

 

Ja gribat, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās lieliski, tad noteikti izvēlies tos no uzņēmuma, kas atrodas tepat Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un gādā par individuālu pieeju pret jebkuru klientu. Latvija vienkārši ir pārāk maza, lai firma varētu  atļauties bojāt savu reputāciju.

Ražotājs, kas dzimis un attīstās Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc vēl jo vairāk vari būt drošs, ka dizainakresli.lv vienmēr rūpēsies par krēslu ilgmūžību un personīgu servisu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiskākā vērtība ikvienā gadījumā, jo tas garantē  izdošanos vismaz par 50% – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava biznesa vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies profesionālu un gaumīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!