Ja gadījumā svētku reizēs vajadzīgas kādas gardas uzkodas, tieši šī konditoreja simtprocentīgi spēs to nodrošināt. Jums nekādā ziņā nebūs jābaidās, jo jebkurā situācijā šie norādītie konditorejas izstrādājumi būs ļoti gardi un nesen pagatavoti.

Konditorejas Rīgā izvēlas tikai labākās izstrādājumu sastāvdaļas un to kombinācijas, tādēļ Jūs noteikti būsiet pārsteigts. Visādā ziņā parocīga izvēles iespēja ir pasūtījumu piegāde uz mājām, kas dod iespēju rast vairāk laika savām ierastajām nodarbēm. Jums būs iespēja pārsteigt sevi un ģimenes locekļus, jo recepšu klāsts visnotaļ tiek pamazām papildināts un pārstrādāts.

Uzzini vairāk- http://www.francumaize.lv/produkcija/

Nobaudiet dažādas specializētās tortes

Tortes pēc pasūtījuma nevienam nespēs sagādāt pat nelielas raizes, jo vienmēr tiks ietvertas tikai Jums piemērotas garšas. Katrā ziņā visas noteiktās tortes uz klientu pasūtījuma būs maksimāli pieskaņotas konkrētajam notikumam, jo būs izstrādāts tiešām unikāls izskats. Tiem, kas grib uzreiz pasūtīt torti, pilnīgi noteikti jāiet uz minēto konditoreju vai vienkārši jāliek lietā kontakttālrunis, lai spētu vienoties par kāroto pasūtījumu. Ja ir tāda vajadzība, visas šīs izveidotās tortes pēc pasūtījuma Rīgā iespējams nogādāt uz Jums vajadzīgo vietu, lai tikai pašam nekad nebūtu par to jādomā. Tik tiešām iecienīti noteikti ir arī vairāki citi izstrādājumi, tāpēc iespējams pasūtīt garšīgu kliņģeri. Skaidri apzinoties esošo klientu lielo atsaucību un vajadzības, regulāri tiek veidoti arī banketi.

Svētku banketi un galdu klāšana

Piedāvātā galda klāšana jebkuros apstākļos ievērojami atvieglos sagatavošanās norisi, pietam varēsiet būt drošs, ka viss pasūtījumā iekļautais būs tiešām svaigs. Ir iespējami dažāda tipa izbraukuma banketi, pats galvenais par to vienoties ar konditorejas darbiniekiem, lai tie spētu pirms tam visu sagatavot. Tāpat klientu komfortam tiek piedāvāta banketu ēdienkarte, kas zināmā mērā atvieglina jebkura pasūtījuma noformēšanu. Nodrošinātā galdu klāšana vienmēr tiek piemērota katram no klientiem, tāpēc cenas var būt atšķirīgas pat vairāku apstākļu dēļ. Uzkodas banketam ir patiešām atšķirīgas, tāpēc ir iespējams pamēģināt pavisam nedaudz no visa, lai būtu kas ideāli piemērots katram viesim. Būtībā galdu klāšana izbraukumā noteikti ir īpaši populāra, jo tā iespējams iegūt vairāk laika saviem pienākumiem.