Uzlīmes tiešām ir kā viena no uzņēmuma reklamēšanas un tēla prezentācijas formām. Uzlīmju izgatavošana notiek uz papīra vai arī sava veida plēves, kura aizmugurējā puse būs pārklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšdaļa bieži vien būs papīrs, kas jau pasargā ar līmi noklāto pusi no pielipšanas virsmai pirms laika. Tās priekšējā pusē tad ir attēls vai arī teksts – parasti firmas logo. Uzlīmes parasti tiks izmantotas praktiski uz jebkādas līdzenas virsmas (plastmasas, stikla, metāla loksnēm). Tomēr drukas veikals parasti vispirms izvēlas līmes pamatni, ja ir skaidrs uz kādas virsmas klients līmēs uzlīmes, uzzināt vairāk var tālāk.

Kas tieši jāzina tieši par uzlīmēm, pirms tās pasūtīt?

Pirms tam kā būs pasūtītas, piem., personalizētas uzlīmes vai mēģināts uzzināt cenu, būtu jāsaprot kādi tad drukas veidi eksistē un ar ko tad tie atšķiras.
• Flexo druka jeb fleksogrāfija. Šī metode būs laba, kad, lietojot automātiskā tipa iepakojumu, vajadzīga ievērojama gatavo uzlīmju aprite. Formu dažādība un spilgts attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehnoloģiju lietošanas rezultātā varētu iegūt augstas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
• Ofseta druka. Šajā gadījumā uzlīmju izgatavošanā izvēlās papīru, kas ir pašlīmējošs. Gadījumā ja būs vajadzīgs iepakojums vai sienas uzlīmes, vajag pasūtīt uzlīmes, kas būs liela izmēra, kā arī taisītas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā uzlīmju druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka un cena ir līdzsvarots un tas būs izdevīgi mazām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere mazliet samazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka šodien ir izplatīts variants. Šīs metodes īpašas priekšrocības ir šķīdinātāju un noturīgu tintes izmantošana, kā arī robošana bez šuvēm. Ir variants izgriezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kas sniedz iespēju drukāt, lietojot sudraba un zelta krāsas. Metalizētas uzlīmes rotās visus suvenīrus. Tātad, priekš tam, lai pagatavotu labas, kvalitatīvas uzlīmes, būtu nepieciešama plēve, kas pati līmējas.
Šobrīd saprotot, kādā veidā parasti tiek taisītas personalizētas uzlīmes, var piemeklēt sev piemērotāko variantu un izdarīt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kur varētu būt pasūtītas personalizētas uzlīmes?

Uz šodienu ir ekonomiskāk un vēl parocīgāk izmantot tādu drukas veikalu servisu, kam pastāv sava ražošana. Vēršoties mārketinga aģentūrā, klients saskaras ar starpnieku, kurš gūst ieņēmumus gan no paša izgatavotāja, gan no pasūtītāja. Griežoties pēc pasūtījuma, ir jāsaprot kādu pakalpojumu Jūs vēlaties, vai tas būs vien dažu uzlīmju izgatavošana, kuru iespējams viegli sūtīt pašam, apmaksāt un ātri saņemt. Vai arī Jums nepieciešams ievērojams pasūtījums, kuram nepieciešams līgums, kur jau būs atrunāti visi termiņi. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un sameklējiet piemērotu uzņēmumu. Pēc tam vajadzētu iepazīties ar rekomendācijām un arī interneta lapu, lai pārliecinātos par veikto izvēli.